SMAJ43CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMAJ43CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ43CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ43CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ43CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 43VWM 69.4VC SMA
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
69,4V Klemme 5,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ43CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Aktiv
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
43V
Pakke/hus
DO-214AC, SMA
Spænding - Nedbrud (min.)
47,8V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
69,4V