SMAJ36CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMAJ36CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ36CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ36CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ36CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 36VWM 58.1VC SMA
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
58,1V Klemme 6,9A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMA
EDA/CAD-modeller
SMAJ36CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
6,9A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
36V
Spænding - Nedbrud (min.)
40V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
58,1V