SMAJ10CA-13-F
DigiKeys varenummer
SMAJ10CA-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
SMAJ10CA-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
SMAJ10CA-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
SMAJ10CA-13-F
Beskrivelse
TVS DIODE 10VWM 17VC SMA
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
17V Klemme 23,5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMA
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
SMAJ10CA-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
23,5A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
400W
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strømnetbeskyttelse
No
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Dobbeltrettede kanaler
Spænding - returspænding (Typ)
10V
Spænding - Nedbrud (min.)
11,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
17V