SBR2U30P1-7 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | SBR2U30P1-7 |
Beskrivelse | DIODE SBR 30V 2A POWERDI 123 |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder 30 V 2A Overflademontering PowerDI™ 123 |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | SBR2U30P1-7 Modeller |
Kategori | Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 400 mV @ 2 A |
Mfr | Hastighed Standard restitution >500ns, > 200mA (Io) |
Serie | Strøm - Lækstrøm @ Vr 400 µA @ 30 V |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Monteringstype |
Varestatus Aktiv | Pakke/hus |
Teknologi | Leverandørs enhedspakning PowerDI™ 123 |
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.) 30 V | Driftstemperatur - Samling -65°C – 150°C |
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io) 2A | Grundlæggende varenummer |