NX5031D0100.000000
DigiKeys varenummer
31-NX5031D0100.000000TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-NX5031D0100.000000CT-ND - Afskåret tape (CT)
31-NX5031D0100.000000DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
NX5031D0100.000000
Beskrivelse
XTAL OSC XO 100.0000MHZ LVDS SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
100 MHz XO (standard) LVDS Oscillator 3,3V Aktivér/deaktiver 6-SMD, ingen leder
Kategori
Spænding - Forsyning
3,3V
Mfr
Frekvensstabilitet
±25ppm
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Strøm - Forsyning (maks.)
70mA
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Resonatorbase
Pakke/hus
6-SMD, ingen leder
Type
Størrelse/dimension
0,197" L x 0,126" B (5,00mm x 3,20mm)
Frekvens
Højde - Monteret (maks.)
0,053" (1,35mm)
Funktion
Aktivér/deaktiver
Strøm - Forsyning (deaktivering) (maks.)
40mA