G15H150D5
DigiKeys varenummer
31-G15H150D5TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-G15H150D5CT-ND - Afskåret tape (CT)
31-G15H150D5DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
G15H150D5
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 150V 15A POWERDI 5
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 150 V 15A Overflademontering PowerDI™ 5
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
20 µA @ 150 V
Mfr
Kapacitans @ Vr, F
905pF @ 4V, 1MHz
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Teknologi
Monteringstype
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
150 V
Pakke/hus
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
15A
Leverandørs enhedspakning
PowerDI™ 5
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
860 mV @ 15 A
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 150°C