FW3840038Q
DigiKeys varenummer
FW3840038QDI-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FW3840038Q
Beskrivelse
CRYSTAL 38.4000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
38.4 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Produktegenskaber
Filtrer lignende produkter
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Klassificeringer
AEC-Q200
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
38.4 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Belastningskapacitans
8pF