FW3200004 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 5.346
Datablad
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 24.063
Datablad
Parametrisk ækvivalent
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
32 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 100 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
FW3200004
DigiKeys varenummer
FW3200004DI-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
FW3200004
Beskrivelse
CRYSTAL 32.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
ESR (ækvivalent seriemodstand)
100 Ohms
Mfr
Driftstilstand
Fundamental
Serie
Driftstemperatur
-20°C – 70°C
Emballage
Tape & Reel (TR)
Monteringstype
Overflademontering
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Type
MHz krystal
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2x1,6)
Frekvens
32 MHz
Størrelse/dimension
0,079" L x 0,063" B (2,00mm x 1,60mm)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,022" (0,55mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Grundlæggende varenummer
Belastningskapacitans
8pF