FL2500133 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 3.871
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
På lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
Parametrisk ækvivalent
EPSON
Parametrisk ækvivalent
EPSON
25 MHz ±20ppm Krystaller 18pF 40 Ohms 4-SMD, ingen leder
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Total Timing Solutions | Datasheet Preview
FL2500133
DigiKeys varenummer
FL2500133TR-ND - Tape & Reel (TR)
FL2500133CT-ND - Afskåret tape (CT)
FL2500133DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FL2500133
Beskrivelse
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Belastningskapacitans
18pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
40 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
25 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (3,2x2,5)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Størrelse/dimension
0,126" L x 0,098" B (3,20mm x 2,50mm)
Frekvenstolerance
±20ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,031" (0,78mm)