FH1600015
DigiKeys varenummer
FH1600015TR-ND - Tape & Reel (TR)
FH1600015CT-ND - Afskåret tape (CT)
FH1600015DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
FH1600015
Beskrivelse
CRYSTAL 16.0000MHZ 8PF SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
16 MHz ±10ppm Krystaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, ingen leder
Kategori
Belastningskapacitans
8pF
Mfr
ESR (ækvivalent seriemodstand)
60 Ohms
Serie
Driftstilstand
Fundamental
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-30°C – 85°C
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Overflademontering
Type
MHz krystal
Pakke/hus
Frekvens
16 MHz
Leverandørs enhedspakning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Størrelse/dimension
0,098" L x 0,079" B (2,50mm x 2,00mm)
Frekvenstolerance
±10ppm
Højde - Monteret (maks.)
0,028" (0,70mm)