DMT35M1LFVW-13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
N-kanal 30 V 17A (Ta), 64A (Tc) 1,3W (Ta) Overflademontering, Fugtbar side PowerDI3333-8 (SWP) type UX
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DMTH43M8LFVW-7
DMT35M1LFVW-13
DigiKeys varenummer
31-DMT35M1LFVW-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
DMT35M1LFVW-13
Beskrivelse
IC
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Mfr
Gate-ladning (Qg) (maks.) @ Vgs
6.9 nC @ 10 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Vgs (maks.)
±20V
Varestatus
Aktiv
Inputkapacitans (Ciss) (maks.) @ Vds
1057 pF @ 15 V
FET-type
Effektspredning (maks.)
1,3W (Ta)
Teknologi
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Afladning til kildespænding (Vdss)
30 V
Monteringstype
Overflademontering, Fugtbar side
Strøm - Kontinuerlig afladning (Id) @ 25°C
Leverandørs enhedspakning
PowerDI3333-8 (SWP) type UX
Drivspænding (maks. Rds til, min. Rds til)
4,5V, 10V
Pakke/hus
Rds on (maks.) @ Id, Vgs
5,5mOhm @ 20A, 10V