DFLT28AQ-7
DigiKeys varenummer
31-DFLT28AQ-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
DFLT28AQ-7
Beskrivelse
TVS DIODE 28VWM 45.4VC PWRDI 123
Producentens standard leveringstid
16 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
45,4V Klemme 4,96A Ipp TVS – Dioder Overflademontering PowerDI™ 123
Kategori
Effekt - Peak-impuls
225W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Zener
Kvalifikation
AEC-Q101
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
28V
Pakke/hus
POWERDI®123
Spænding - Nedbrud (min.)
31,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
45,4V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4,96A