DFLS1100-7
DigiKeys varenummer
DFLS1100DITR-ND - Tape & Reel (TR)
DFLS1100DICT-ND - Afskåret tape (CT)
DFLS1100DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DFLS1100-7
Beskrivelse
DIODE SCHOTTK 100V 1A POWERDI123
Producentens standard leveringstid
24 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 1A Overflademontering PowerDI™ 123
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
DFLS1100-7 Modeller
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
1 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
36pF @ 5V, 1MHz
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Leverandørs enhedspakning
PowerDI™ 123
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
1A
Driftstemperatur - Samling
-55°C – 175°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
770 mV @ 1 A