DESD12VL1BAQ-7
DigiKeys varenummer
31-DESD12VL1BAQ-7TR-ND - Tape & Reel (TR)
31-DESD12VL1BAQ-7CT-ND - Afskåret tape (CT)
31-DESD12VL1BAQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
DESD12VL1BAQ-7
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 22VC SOD323
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
22V Klemme 5A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-323
Kategori
Strømnetbeskyttelse
No
Mfr
Applikationer
HDMI, USB
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ frekvens
19pF @ 100MHz
Varestatus
Aktiv
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Type
Zener
Klasse
Automotive
Dobbeltrettede kanaler
1
Kvalifikation
AEC-Q101
Spænding - returspænding (Typ)
12V
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - Nedbrud (min.)
13,5V
Pakke/hus
SC-76, SOD-323
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
22V
Leverandørs enhedspakning
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
5A
Grundlæggende varenummer
Effekt - Peak-impuls
230W