DDZX10C-7 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | DDZX10C-7 |
Beskrivelse | DIODE ZENER 10V 300MW SOT23-3 |
Producentens standard leveringstid | 40 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | Dioder – Zener 10 V 300 mW ±3% Overflademontering SOT-23-3 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - Lækstrøm @ Vr 100 nA @ 8 V |
Mfr | Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If 900 mV @ 10 mA |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -65°C – 150°C |
Varestatus Aktiv | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - Zener (Nom) (Vz) | Pakke/hus |
Tolerance ±3% | Leverandørs enhedspakning SOT-23-3 |
Effekt - Maks. 300 mW | Grundlæggende varenummer |
Impedans (maks.) (Zzt) 8 Ohms |