D12V0M1U2S9-7
DigiKeys varenummer
D12V0M1U2S9-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
D12V0M1U2S9-7DICT-ND - Afskåret tape (CT)
D12V0M1U2S9-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
D12V0M1U2S9-7
Beskrivelse
TVS DIODE 12VWM 25VC SOD923
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
25V Klemme 4A (8/20µs) Ipp TVS – Dioder Overflademontering SOD-923
Kategori
Effekt - Peak-impuls
100W
Mfr
Strømnetbeskyttelse
No
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Applikationer
Universal
Varestatus
Aktiv
Kapacitans @ frekvens
20pF @ 1MHz
Type
Zener
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Enkeltrettede kanaler
1
Monteringstype
Overflademontering
Spænding - returspænding (Typ)
12V (maks.)
Pakke/hus
SOD-923
Spænding - Nedbrud (min.)
13V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
25V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
4A (8/20µs)