BZT52C5V1S-7-F er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 0
Datablad
Direkte
onsemi
onsemi
Similar
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Central Semiconductor Corp
Comchip Technology
Comchip Technology
Diotec Semiconductor
Dioder – Zener 5.1 V 200 mW ±6% Overflademontering SOD-323
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.