BZT52C3V3Q-7-F er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Shenzhen Slkormicro Semicon Co., Ltd.
På lager: 1.638
Datablad
Dioder – Zener 3.3 V 370 mW ±6,06% Overflademontering SOD-123
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZT52C3V3Q-7-F
DigiKeys varenummer
31-BZT52C3V3Q-7-FTR-ND - Tape & Reel (TR)
31-BZT52C3V3Q-7-FCT-ND - Afskåret tape (CT)
31-BZT52C3V3Q-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZT52C3V3Q-7-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 370MW SOD123
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Mfr
Driftstemperatur
-65°C – 150°C (TJ)
Digi-Reel®
Klasse
Automotive
Varestatus
Aktiv
Kvalifikation
AEC-Q101
Tolerance
±6,06%
Pakke/hus
Effekt - Maks.
370 mW
Leverandørs enhedspakning
SOD-123
Impedans (maks.) (Zzt)
95 Ohms
Grundlæggende varenummer
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V