BZT52C3V3LP-7
DigiKeys varenummer
BZT52C3V3LPDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C3V3LPDICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZT52C3V3LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZT52C3V3LP-7
Beskrivelse
DIODE ZENER 3.3V 250MW 2DFN
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder – Zener 3.3 V 250 mW ±6% Overflademontering X1-DFN1006-2
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Tolerance
±6%