BZT52C15-13-F er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
På lager: 9.856
Datablad
Similar
Comchip Technology
På lager: 0
Datablad
Dioder – Zener 15 V 500 mW ±6% Overflademontering SOD-123
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
BZT52C15-13-F
DigiKeys varenummer
BZT52C15-13-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
BZT52C15-13-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
BZT52C15-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
BZT52C15-13-F
Beskrivelse
DIODE ZENER 15V 500MW SOD123
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
BZT52C15-13-F Modeller
Kategori
Strøm - Lækstrøm @ Vr
100 nA @ 10.5 V
Mfr
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Driftstemperatur
-65°C – 150°C
Tolerance
±6%
Leverandørs enhedspakning
SOD-123
Effekt - Maks.
500 mW
Grundlæggende varenummer
Impedans (maks.) (Zzt)
30 Ohms