B2100A-13-F
DigiKeys varenummer
B2100A-13-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
B2100A-13-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
B2100A-13-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B2100A-13-F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 2A SMA
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 2A Overflademontering SMA
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
10 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Varestatus
Aktiv
Pakke/hus
Teknologi
Leverandørs enhedspakning
SMA
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Driftstemperatur - Samling
-65°C – 125°C
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
2A
Grundlæggende varenummer
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
790 mV @ 2 A