B1100B-13-F
DigiKeys varenummer
B1100B-FDITR-ND - Tape & Reel (TR)
B1100B-FDICT-ND - Afskåret tape (CT)
B1100B-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
B1100B-13-F
Beskrivelse
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Producentens standard leveringstid
28 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Dioder 100 V 1A Overflademontering SMB
Datablad
 Datablad
EDA/CAD-modeller
B1100B-13-F Modeller
Kategori
Hastighed
Hurtig genoprettelse =< 500ns, > 200mA (Io)
Mfr
Strøm - Lækstrøm @ Vr
500 µA @ 100 V
Emballage
Tape & Reel (TR)
Afskåret tape (CT)
Digi-Reel®
Kapacitans @ Vr, F
80pF @ 4V, 1MHz
Varestatus
Aktiv
Monteringstype
Teknologi
Pakke/hus
Spænding - DC omvendt (Vr) (maks.)
100 V
Leverandørs enhedspakning
SMB
Strøm - Gennemsnit ensrettet (Io)
1A
Driftstemperatur - Samling
-65°C – 150°C
Spænding - Fremløb (Vf) (maks.) @ If
790 mV @ 1 A