AP7347EQ-105FDCW-7R kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 500mA U-DFN2020-6 (SWP) (Type UXC)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AP7347EQ-105FDCW-7R
DigiKeys varenummer
31-AP7347EQ-105FDCW-7RTR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AP7347EQ-105FDCW-7R
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
PSRR
75dB (1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Udgangstype
Klasse
Automotive
Antal regulatorer
1
Kvalifikation
AEC-Q100
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Spænding - Output (min./fast)
1,05V
Pakke/hus
6-UDFN eksponeret overflade
Spændingsdropout (maks.)
0,95V @ 500mA