AP7347E-12FGECW-13A kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
PMIC – Spændingsregulatorer – Lineære Positiv Fast 1 Output 500mA V-DFN3030-8/SWP (type UX)
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AP7347E-12FGECW-13A
DigiKeys varenummer
31-AP7347E-12FGECW-13ATR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
AP7347E-12FGECW-13A
Beskrivelse
IC
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Spændingsdropout (maks.)
0,8V @ 500mA
Mfr
Strøm - Output
Serie
Strøm - Hvilestrøm (Iq)
140 µA
Emballage
Tape & Reel (TR)
PSRR
75dB (1kHz)
Varestatus
Aktiv
Styringsfunktioner
Aktivér, Power good
Outputkonfiguration
Beskyttelsesfunktioner
Overstrøm, Overtemperatur, Kortslutning
Udgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Antal regulatorer
1
Monteringstype
Overflademontering, Fugtbar side
Spænding - Input (maks.)
5,5V
Pakke/hus
8-VDFN eksponeret overflade
Spænding - Output (min./fast)
1,2V