AL5809-20S1-7
DigiKeys varenummer
AL5809-20S1-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AL5809-20S1-7DICT-ND - Afskåret tape (CT)
AL5809-20S1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AL5809-20S1-7
Beskrivelse
IC LED DRVR LIN PWM 20MA SOD123
Producentens standard leveringstid
40 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
LED drivere IC 1 Output Lineær Dæmpning 20mA SOD-123
Kategori
Spænding - Output
60V
Strøm - Output / kanal
20mA
Digi-Reel®
Applikationer
Skiltning
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Pakke/hus
SOD-123
Leverandørs enhedspakning
SOD-123
Spænding - Forsyning (min.)
2,5V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Forsyning (maks.)
60V