AL5809-120QP1-7 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ækvivalent
Diodes Incorporated
På lager: 0
Datablad
LED drivere IC 1 Output Lineær Dæmpning 120mA PowerDI™ 123
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
AL5809-120QP1-7
DigiKeys varenummer
AL5809-120QP1-7DITR-ND - Tape & Reel (TR)
AL5809-120QP1-7DICT-ND - Afskåret tape (CT)
AL5809-120QP1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Producenter
Producentens varenummer
AL5809-120QP1-7
Beskrivelse
IC LED DRVR LIN PWM 120MA PDI123
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
EDA/CAD-modeller
AL5809-120QP1-7 Modeller
Kategori
Spænding - Output
60V
Producenter
Strøm - Output / kanal
120mA
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TA)
Varestatus
Aktiv
Klasse
Automotive
Type
Lineær
Kvalifikation
AEC-Q100
Pakke/hus
POWERDI®123
Spænding - Forsyning (min.)
2,5V
Leverandørs enhedspakning
PowerDI™ 123
Spænding - Forsyning (maks.)
60V