3.0SMCJ75AQ-13
DigiKeys varenummer
31-3.0SMCJ75AQ-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3.0SMCJ75AQ-13
Beskrivelse
TVS DIODE 75VWM 121VC SMC
Detaljeret beskrivelse
121V Klemme 24,8A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
24,8A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
75V
Spænding - Nedbrud (min.)
83,3V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
121V