3.0SMCJ64AQ-13
DigiKeys varenummer
31-3.0SMCJ64AQ-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3.0SMCJ64AQ-13
Beskrivelse
TVS DIODE 64VWM 103VC SMC
Detaljeret beskrivelse
103V Klemme 29,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
29,1A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
64V
Spænding - Nedbrud (min.)
71,1V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
103V