3.0SMCJ28A-13 | |
|---|---|
Producenter | |
Producentens varenummer | 3.0SMCJ28A-13 |
Beskrivelse | TVS DIODE 28VWM 45.4VC SMC |
Producentens standard leveringstid | 24 uger |
Kundereference | |
Detaljeret beskrivelse | 45,4V Klemme 66,1A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC |
Datablad | Datablad |
EDA/CAD-modeller | 3.0SMCJ28A-13 Modeller |
Kategori | Effekt - Peak-impuls 3000W (3kW) |
Mfr | Strømnetbeskyttelse No |
Emballage Tape & Reel (TR) Afskåret tape (CT) Digi-Reel® | Applikationer Universal |
Varestatus Aktiv | Kapacitans @ frekvens 1800pF @ 1MHz |
Type Zener | Driftstemperatur -55°C – 175°C (TJ) |
Enkeltrettede kanaler 1 | Monteringstype Overflademontering |
Spænding - returspænding (Typ) 28V | Pakke/hus DO-214AB, SMC |
Spænding - Nedbrud (min.) 31,1V | Leverandørs enhedspakning |
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp 45,4V | Grundlæggende varenummer |
Strøm - Peak impuls (10/1000µs) 66,1A |