3.0SMCJ17A-13 kan bestilles, men er normalt ikke på lager.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Bourns Inc.
På lager: 0
Datablad
27,6V Klemme 108,7A Ipp TVS – Dioder Overflademontering SMC
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
DO-214AC SMB
3.0SMCJ17A-13
DigiKeys varenummer
31-3.0SMCJ17A-13TR-ND - Tape & Reel (TR)
Producenter
Producentens varenummer
3.0SMCJ17A-13
Beskrivelse
TVS DIODE 17VWM 27.6VC SMC
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Strøm - Peak impuls (10/1000µs)
108,7A
Mfr
Effekt - Peak-impuls
3000W (3kW)
Tape & Reel (TR)
Applikationer
Universal
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Spænding - returspænding (Typ)
17V
Leverandørs enhedspakning
Spænding - Nedbrud (min.)
18,9V
Grundlæggende varenummer
Spænding - Clamping (maks.) @ Ipp
27,6V