XBRR-24DMUM
DigiKeys varenummer
602-XBRR-24DMUM-ND
Producenter
Producentens varenummer
XBRR-24DMUM
Beskrivelse
RF TXRX MOD BT TRACE + U.FL SMD
Producentens standard leveringstid
12 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
802.15.4, Bluetooth ZigBee® RF-transceivermoduler 2,4GHz Integreret, Spor + U.FL Overflademontering
Kategori
Følsomhed
-103dBm
Mfr
Seriel-interace
I2C, SPI, UART
Serie
Antennetype
Integreret, Spor + U.FL
Emballage
Bakke
Udnyttet IC/del
EFR32MG
Varestatus
Aktiv
Hukommelsesstørrelse
1MB flash, 96kB RAM
DigiKey programmerbar
Ikke bekræftet
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,8V
RF-familie/standard
802.15.4, Bluetooth
Strøm - Modtage
14mA
Protokol
Strøm - Sende
193mA
Modulation
DSSS
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C