XBP24CZ7RISB003 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
Digi
På lager: 36
Datablad
802,15,4 ZigBee® RF-transceivermoduler 2,4GHz Antenne ikke inkluderet Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Digi XBee Tools
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7RISB003
DigiKeys varenummer
602-1236-ND
Producenter
Producentens varenummer
XBP24CZ7RISB003
Beskrivelse
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Følsomhed
-101dBm
Mfr
Seriel-interace
SPI, UART
Serie
Antennetype
Antenne ikke inkluderet
Emballage
Bulk
Udnyttet IC/del
EM357
Varestatus
Forældet
Hukommelsesstørrelse
32kB flash, 2kB RAM
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Spænding - Forsyning
2,7V – 3,6V
RF-familie/standard
Strøm - Modtage
31mA – 45mA
Protokol
Strøm - Sende
120mA
Modulation
DSSS
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C