XB3-24Z8PS
DigiKeys varenummer
602-2197-ND
Producenter
Producentens varenummer
XB3-24Z8PS
Beskrivelse
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Producentens standard leveringstid
25 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
802,15,4 ZigBee® RF-transceivermoduler 2,4GHz Integreret, Spor Overflademontering
Kategori
Følsomhed
-103dBm
Mfr
Seriel-interace
I2C, SPI, UART
Serie
Antennetype
Integreret, Spor
Hukommelsesstørrelse
1MB flash, 128kB RAM
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Spænding - Forsyning
2,1V – 3,6V
RF-familie/standard
Strøm - Modtage
15mA
Protokol
Strøm - Sende
135mA
Modulation
DSSS
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C