XB3-24B5UT-J
DigiKeys varenummer
602-XB3-24B5UT-J-ND
Producenter
Producentens varenummer
XB3-24B5UT-J
Beskrivelse
XBEE3 BLU BLE 5.4 U.FL TH
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bluetooth, Generel ISM > 1GHz Bluetooth v5.4, ISM RF-transceivermoduler 2,4GHz Antenne ikke inkluderet, U.FL Hulmontering
Kategori
Seriel-interace
SPI, UART
Mfr
Antennetype
Antenne ikke inkluderet, U.FL
Emballage
Bulk
Hukommelsesstørrelse
1MB flash, 96kB RAM
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,8V
RF-familie/standard
Bluetooth, Generel ISM > 1GHz
Strøm - Modtage
13,5mA
Protokol
Strøm - Sende
32mA
Modulation
FSK
Monteringstype
Hulmontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C