XB3-24B5CM-J
DigiKeys varenummer
602-XB3-24B5CM-J-ND
Producenter
Producentens varenummer
XB3-24B5CM-J
Beskrivelse
XBEE3 BLU BLE 5.4 CHIP ANTEN MMT
Producentens standard leveringstid
17 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bluetooth Bluetooth v5.4 RF-transceivermoduler 2,4GHz Integreret, Chip Overflademontering
Kategori
Seriel-interace
ADC, SPI, UART
Mfr
Antennetype
Integreret, Chip
Serie
Udnyttet IC/del
EFR32MG
Emballage
Bakke
Hukommelsesstørrelse
1MB flash, 96kB RAM
Varestatus
Aktiv
Spænding - Forsyning
1,71V – 3,8V
RF-familie/standard
Bluetooth
Strøm - Modtage
13,5mA
Protokol
Strøm - Sende
32mA
Modulation
FSK
Monteringstype
Overflademontering
Frekvens
2,4GHz
Driftstemperatur
-40°C – 85°C