XB24CZ7RIS-004 er ikke på lager og kan placeres på restordre.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Direkte
Digi
På lager: 0
Datablad
802,15,4 ZigBee® RF-transceivermoduler 2,4GHz Antenne ikke inkluderet Overflademontering
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XB24CZ7RIS-004
DigiKeys varenummer
602-1194-ND
Producenter
Producentens varenummer
XB24CZ7RIS-004
Beskrivelse
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Følsomhed
-100dBm
Mfr
Seriel-interace
SPI, UART
Serie
Antennetype
Antenne ikke inkluderet
Emballage
Bakke
Udnyttet IC/del
EM357
Varestatus
Ikke til nye design
Spænding - Forsyning
2,1V – 3,6V
DigiKey programmerbar
Bekræftet
Strøm - Modtage
28mA – 45mA
RF-familie/standard
Strøm - Sende
33mA – 59mA
Protokol
Monteringstype
Overflademontering
Modulation
DSSS
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Frekvens
2,4GHz