PMT-12V50W1AA det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Delta Electronics
På lager: 57
Datablad
Indkapslet AC-DC-omformere 1 Output 12V 90 – 264VAC Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Delta Medical Power Solutions Medical & Industrial Power Supplies | Digi-Key Daily
PMT-12V50W1AA
DigiKeys varenummer
1145-1073-ND
Producenter
Producentens varenummer
PMT-12V50W1AA
Beskrivelse
AC/DC CONVERTER 12V 50W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Datablad
EDA/CAD-modeller
PMT-12V50W1AA Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
Mfr
Applikationer
ITE (kommerciel)
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Bulk
Effektivitet
83%
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
-10°C – 70°C (med reduktion)
Type
Indkapslet
Funktioner
Justerbart output, Universalindgang
Antal output
1
Monteringstype
Chassismontering
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
3,86" L x 3,86" B x 1,50" H (98,0mm x 98,0mm x 38,0mm)
Spænding - Output 1
12V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cURus, TUV
Strøm - Output 1
4.17 A