DRL-12V75W1AZ
DigiKeys varenummer
1145-DRL-12V75W1AZ-ND
Producenter
Producentens varenummer
DRL-12V75W1AZ
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL 12V 75W - LYTE
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
AC eller DC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 6,25A
Kategori
Strøm - Output (maks.)
6,25A
Producenter
Delta Electronics
Effekt (Watt)
75W
Serie
Spænding - Isolering
3 kV
Emballage
Boks
Applikationer
ITE (kommerciel), Laboratorium
Varestatus
Aktiv
Effektivitet
87,5%
Inputtype
AC eller DC
Driftstemperatur
-20°C – 70°C (med reduktion)
Antal output
1
Funktioner
Justerbart output, PFC, Universalindgang
AC-spænding - Input
85 – 264VAC
Størrelse/dimension
4,87" L x 1,06" B x 4,02" H (123,7mm x 26,9mm x 102,1mm)
DC-spænding - Input (min.)
120V
Godkendelsesagentur
CB, CCC, CE, cTUVus, TUV, UKCA
DC-spænding - Input (maks.)
375V
Standardnummer
60950-1; 61010-1; 62368-1
Spænding - Output 1
12V