DRC-12V30W1AZ
DigiKeys varenummer
1145-1040-ND
Producenter
Producentens varenummer
DRC-12V30W1AZ
Beskrivelse
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 30W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
AC DIN-skinne strømforsyning 1 Output 12V 2,1A
EDA/CAD-modeller
DRC-12V30W1AZ Modeller
Kategori
Effekt (Watt)
30W
Producenter
Delta Electronics
Spænding - Isolering
3 kV
Serie
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Bulk
Effektivitet
0.87
Varestatus
Last Time Buy
Driftstemperatur
-25°C – 71°C (med reduktion)
Inputtype
AC
Funktioner
Justerbart output, IP20, Universalindgang
Antal output
1
Størrelse/dimension
3,58" L x 2,09" B x 2,19" H (91,0mm x 53,0mm x 55,6mm)
AC-spænding - Input
90 – 264VAC
Godkendelsesagentur
CB, CE, cULus, cURus, TUV
Spænding - Output 1
12V
Grundlæggende varenummer
Strøm - Output (maks.)
2,1A