DPS-120AB-3 B det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
Similar
MEAN WELL USA Inc.
På lager: 964
Datablad
24V 120 W AC/DC Ekstern Stationær (klasse I) Adaptere Ledning (sælges separat) Indgang
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
Delta External Power Supplies | Digi-Key Daily
DPS-120AB-3 B
DigiKeys varenummer
941-1788-ND
Producenter
Producentens varenummer
DPS-120AB-3 B
Beskrivelse
AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 120W
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Effekt (Watt)
120 W
Producenter
Delta Electronics
Applikationer
ITE (kommerciel)
Emballage
Boks
Effektivitet
Niveau VI
Varestatus
Forældet
Driftstemperatur
0°C – 40°C
Anvendelsesregion
International
Udgangsstik
Strøm-DIN, 4 ben
Form
Stationær (klasse I)
Ledningslængde
47,2" (1,20m)
Inputtype
Ledning (sælges separat)
Indgangsstik
IEC 320-C14
Spænding - Input
90 – 264VAC
Størrelse/dimension
6,69" L x 3,35" B x 1,57" H (170,0mm x 85,0mm x 40,0mm)
Spænding - Output
24V
Godkendelsesagentur
BSMI, CB, CCC, CE, cULus, GS, KC, NOM, PSE, RCM
Strøm - Output (maks.)
5A