BR300W250
DigiKeys varenummer
BR300W250-ND
Producenter
Producentens varenummer
BR300W250
Beskrivelse
RESISTOR 300W 250 OHM
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bremsemodstand 250Ohm, 300W
Kategori
Tilbehørstype
Bremsemodstand
Producenter
Delta Electronics/Industrial Automation
Til brug med/relaterede produkter
CFP2000-serien
Emballage
Boks
Specifikationer
250Ohm, 300W