BR300W070
DigiKeys varenummer
BR300W070-ND
Producenter
Producentens varenummer
BR300W070
Beskrivelse
RESISTOR 300W 70 OHM
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bremsemodstand 70Ohm, 300W
Kategori
Tilbehørstype
Bremsemodstand
Producenter
Delta Electronics/Industrial Automation
Specifikationer
70Ohm, 300W