BR1K0W016
DigiKeys varenummer
BR1K0W016-ND
Producenter
Producentens varenummer
BR1K0W016
Beskrivelse
RESISTOR 1000W 16 OHM
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bremsemodstand 16Ohm, 1kW
Kategori
Tilbehørstype
Bremsemodstand
Producenter
Delta Electronics/Industrial Automation
Specifikationer
16Ohm, 1kW