BR080W750
DigiKeys varenummer
BR080W750-ND
Producenter
Producentens varenummer
BR080W750
Beskrivelse
RESISTOR 80W 750 OHM
Producentens standard leveringstid
32 uger
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Bremsemodstand 750Ohm, 80W
Kategori
Tilbehørstype
Bremsemodstand
Producenter
Delta Electronics/Industrial Automation
Til brug med/relaterede produkter
230V-serien
Emballage
Boks
Specifikationer
750Ohm, 80W