MB64TRDF5-42000-D
DigiKeys varenummer
3247-MB64TRDF5-42000-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
MB64TRDF5-42000-D
Beskrivelse
SSD 64GB M.2 MOD SLC SATA 3.3V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (SLC) 64GB SATA M.2-modul 3,3V
Kategori
Hastighed - Læse
260MB/s
Producenter
Delkin Devices, Inc.
Hastighed - Skrive
115MB/s
Serie
Spænding - Forsyning
3,3V
Emballage
Bakke
Type
SATA
Varestatus
Aktiv
Strøm - Maks.
315mA
Hukommelsesstørrelse
64GB
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (SLC)
Størrelse/dimension
42,00mm x 22,00mm x 3,20mm