MB5HFQXFD-80000-2 det er forældet og fremstilles ikke længere.
Tilgængelige erstatningsvarer:
MFR Recommended
Delkin Devices, Inc.
På lager: 1
Datablad
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (TLC) 512GB NVMe M.2-modul 3,14V, 4,47V
Billedet er kun en repræsentation. Nøjagtige specifikationer skal indhentes fra databladet.
MB5HFQXFD-80000-2
DigiKeys varenummer
3247-MB5HFQXFD-80000-2-ND
Producenter
Producentens varenummer
MB5HFQXFD-80000-2
Beskrivelse
SSD 512GB M.2 TLC NVME
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
Kategori
Hastighed - Læse
1,6GB/s
Producenter
Delkin Devices, Inc.
Hastighed - Skrive
1GB/s
Emballage
Bakke
Spænding - Forsyning
3,14V, 4,47V
Varestatus
Forældet
Type
NVMe
Hukommelsesstørrelse
512GB
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (TLC)
Størrelse/dimension
80,00mm x 22,00mm x 1,50mm