MB32TRDF5-42000-D
DigiKeys varenummer
3247-MB32TRDF5-42000-D-ND
Producenter
Producentens varenummer
MB32TRDF5-42000-D
Beskrivelse
SSD 32GB M.2 MOD SLC SATA 3.3V
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (SLC) 32GB SATA M.2-modul 3,3V
Kategori
Hastighed - Læse
255MB/s
Producenter
Delkin Devices, Inc.
Hastighed - Skrive
90MB/s
Serie
Spænding - Forsyning
3,3V
Emballage
Bakke
Type
SATA
Varestatus
Aktiv
Strøm - Maks.
315mA
Hukommelsesstørrelse
32GB
Driftstemperatur
-40°C – 85°C
Hukommelsestype
SSD (Solid State Drives) FLASH - NAND (SLC)
Størrelse/dimension
42,00mm x 22,00mm x 3,20mm