2200/28WH-1000
DigiKeys varenummer
2200/28WH-1000-ND
Producenter
Producentens varenummer
2200/28WH-1000
Beskrivelse
HOOK-UP STRND 28AWG WHT 1000'
Detaljeret beskrivelse
28 AWG Hook-up Tråd 7/36 Hvid 600V 1000,0' (304,8m)
Kategori
Kappe (isolerings) diameter
0,035" (0,89mm)
Mfr
Kappe (isolerings) tykkelse
0,010" (0,25mm)
Serie
Længde
1000,0' (304,8m)
Spænding
600V
Driftstemperatur
-55°C – 105°C