CWR-227-50-0203
DigiKeys varenummer
CKC50S-ND
Producenter
Producentens varenummer
CWR-227-50-0203
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS IDC TIN
Kundereference
Detaljeret beskrivelse
50 Rectangular posiciones Koblingsstik Stikforbindelse IDC Tin
Kategori
Antal rækker
2
Producenter
CW Industries
Rækkeafstand
0,100" (2,54mm)
Serie
Monteringstype
Frithængende (In-Line)
Emballage
Bulk
Kabelterminering
Forældet
Trådtype
Båndkabel
Stikforbindelse type
Koblingsstik
Funktioner
Gennemføring, Polariseringsnøgle
Kontakttype
Hunfatning
Kontaktfinish
Tin
Antal positioner
50
Farve
Blå
Afstand
0,100" (2,54mm)