CWR-130-14-0203
CWR-130-14-0203
CWR-130-14-0203
DigiKeys varenummer
CDP14S-ND
Producenter
Producentens varenummer
CWR-130-14-0203
Beskrivelse
CONN DIP HDR IDC 14POS VERT
Kategori
Rækkeafstand
0,300" (7,62mm)
Producenter
CW Industries
Monteringstype
Hulmontering
Serie
Kabelterminering
IDC
Emballage
Bulk
Trådtykkelse
28-30AWG, trådet eller solid
Varestatus
Forældet
Funktioner
Gennemføring
Stikforbindelse type
Båndkabel, DIP-headerstik
Kontaktfinish
Tin
Antal positioner
14
Farve
Blå
Kabelafstand
0,050" (1,27mm)
Antal positioner belastet
Alle
Afstand på kortside
0,100" (2,54mm)